Більше про технологію

За підготовленому заздалегідь проекту будинку розробляються окремі складові стінові блоки (в потрібній кількості і потрібних розмірів).

У дерев’яний каркас майбутньої панелі за допомогою п’ятитонного гідравлічного преса запресовується солома до щільності 140кг / м3

Далі по конвеєру панель з преса переходить на ділянку стрижки, де спеціальним обладнанням состригается надлишок соломи. Компанія Rainbow Ecosystem розробила спеціальну машину для стрижки панелей, яка підстригає панель за 30 секунд.

Після стрижки панель переходить на платформу збірки панелей в блоки. Блоки мають висоту 3000 мм, і довжину від 2400 мм до 6000 мм.

Далі виконується монтаж комунікацій – системи опалення, гарячего і холодноговодопостачання, електрикуа.

Після установки комунікацій виконується нанесення першого поливального шару штукатурного розчину з глини і піску, потім наноситься другий шар глиняно-піщаної суміші, більш густої консистенції. Товщина стіни з двома шарами штукатурки становить 450 мм.

Оштукатурений блок відправляється на ділянку попередньої сушки, де в спеціальній камері, під впливом інфрачервоного випромінювання з штукатурки виходить надлишок вологи.

Попередньо просушені блок відправляється на ділянку фінішної обробки, де за бажанням замовника можна виконати будь-який вид внутрішньої обробки: підготовка під поклейку шпалер, покриття вапном, дерев’яний сайдинг і т.д.

Будинок з соломи горить

Будинки з солом’яних блоків Rainbow Ecosystem мають високий рівень вогнестійкості. завдяки високого ступеня запресовування соломи, всередині стін Відсутнє кисень, що сприяє займання. разом з глиняного штукатуркою це забезпечує високу вогнестійкість. Стіновий блок з панелей Rainbow Ecosystem здатний протистояти відкритого вогню (t = 800-1000 C0)протягом1 години. показник Вогнестйкість конструкції – REI 60.

Відео тесту за посиланням: https://youtu.be/45iSps2HxAc

Ви будуєте будинки «під ключ»?

Будинок «під ключ» будують наші партнери – будівельні компанії, які пройшли навчання на нашому виробництві, які мають досвід складання таких конструкцій.

З чого ваші будинки?

Компанія Rainbow Ecosystem займається виробництвом панелей солом’яних і блоків з даних панелей для будівництва енергозберігаючих будинків. Панель являє собою плиту з щільно запресованої соломою до 140 кг / м3, яка укладена в дерев’яний каркас. Панель обштукатурено по обидва боки глиняно-піщаною сумішшю.

Будинки, побудовані з еко-блоків, є енергозберігаючими і дозволяють економити на опаленні до 80%. Іншими і важливими перевагами є: вогнестійкість, швидка збірка, високий рівень звукоізоляції, довговічність, сейсмостійкість та екологічність.

Миші, мошки, цвіль в будинку з солом’яним утеплювачем?

Суха пресована солома не є матеріалом, що привертає комах (ні для життяі розмноження, Ні для харчування). Виняток можуть становити лише терміти, але для більшості регіонів Євразії така проблема виключена. Також дерев’яний каркас обробляється вогнебіозахисним складом, який має потужний універсальним біоцидним дією, що забезпечує биостойкость деревини до всіх найбільш поширеним мікроорганізмам, грибдоам і комах.

Відносно гризунів: солом’яні будівлі нічим не відрізняються від будівельінших конструкцій. Т. е. Миші не виявляють інтерес до соломи, як до продукту харчування (їх може залучати тільки зерно, що залишилося в соломі).

Методи захисту від гризунів такі ж, як і в будинках інших конструкцій: металеві сітки по низу стіни (і статі, в разі стовпчастого фундаменту), наявність кішки в будинку.

Міцність Екоблоків

Дерев’яний каркас блоку розроблений таким чином, щоб підтримувати панелі даху і перекриття. Більш того, високий ступінь запрессовки соломи(140 кг / м3)також сприяє підвищеннюнадійності конструкції. Стінова панель Rainbow Ecosystem витримує вертикальне навантаження 27 тонн. Останній, але не менш важливий факт: в разіземлетрусу гнучкі і еластичні стіни такого будівлі допускають рух структури без ризику обвалу.

Випробування панелей Rainbow Ecosystem на міцність https://youtu.be/Cca6YcMdFxQ

Наскільки такий будинок екологічний?

Побудувавши будинок з блоків Rainbow Ecosystem, ви получаеті сприятливий мікроклімат в будинку. У нашому виробництві використовуються тільки природні матеріали (глина, дерево, солома), немає шкідливихтоксичнихвипарів, що виділяються всілякими будівельними матеріалами, отриманими хімічним шляхом. Солома – це природний матеріал, який надає позитивний вплив на організм людини.

Скільки коштує доставка?

Залежно від регіону. Блоки перевозимо фурами. Ціна залежить від перевізника на момент поставки.

Скільки прослужить такий будинок?

Надійність будівельної системи Rainbow Ecosystem забезпечується ретельним відбором натуральних матеріалів, доскональними розробками технологій виготовлення блоків і контролем якості на виробництві. будинки, побудовані з Еко Блоків розраховані на 5 поколінь. подібнібудинки стоять понад 100 років. Приклад – будинок, з соломи побудований в 1921 році у Франції, служить до сьогоднішніх днів,людям, які в ньому живуть.

У чому полягає енергозбереження?

З блоків Rainbow Ecosystem можна побудувати пасивне будівля, в якому витрата енергії на забезпечення комфортної температури в будинку не перевищує 15 кВт / м2 на рік. Можна з упевненістю сказати, що комунальні платежі будуть істотно менше, ніж у будівлях, побудованих з інших будівельних матеріалів.

Чим відрізняється зовнішній вигляд солом’яного будинку від “традиційних” будинків?

Використання соломи в якості матеріалу стін не накладає на дизайн будинку ніяких обмежень. При використанні штукатурок можна домогтися як ідеальної гладкості стін і точних кутів, так і традиційних «м’яких» форм, властивих натуральному будівництва (саманні будинки).

Використання вентильованого фасаду дозволяє зробити зовнішню обробку з будь-якого матеріалу, в тому числі імітацію цегляної кладки або клінкеру, якщо це буде необхідно.

Чим опалювати такий будинок?

Згідно з нашими технологіямиможуть застосовуватися будь-які існуючі системи опалення. Якщо визамовляєте робочий проект у нас, ми розробляємо для Вас тепло-енергетичний паспорт Вашого будинку. З цимиданими Ви можете звернутися в компанію, яка займається системами опалення.Вона підбере оптимальну систему опалення Вашого будинку.

Що потрібно, щоб почати будівництво?

Для початку будівництва необхідно мати місце забудови, дозвіл на початок будівництва, відповідне фінансування і, при необхідності,робочий проект.

Що таке Екоблок з панелей?

Еко Блок – це дерев’яний каркас, наповнений пресованої соломою, запечатаний з двох сторін глиняним штукатурним шаром. Блок виготовляється за технологією prefab.Тобтовсі процеси – збірка каркаса, запрессовка соломи, стрижка, штукатурка і сушка виконуються в заводських умовах під наглядом ОТК. Сюди входить контроль вологості соломи, контроль геометрії панелі і блоку.

Як збирається такий будинок?

Будинок збирається бригадою з 4-х осіб із застосуванням крана.

Як контролюється якість сировини?

Усі постачальники сировини для панелей Rainbow Ecosystem в обов’язковому порядку надають сертифікати радіологічного контролю. Також ми здійснюємо вхідний контроль і контроль якості на кожному етапі виробництва.

Яка звукоізоляція в солом’яному будинку?

Еко блоки стін, підлоги і даху мають товщину 400 мм,що забезпечує високий рівень звукоізоляції: до 54 дБ.

Яка солома використовується?

В панелі Rainbow Ecosytem пресується, в основному, пшенична солома, так як в нашому регіоні даний вид соломи найпоширеніший.

Яке дерево використовується

Використовується деревина хвойних порід.

Який фундамент використовується?

Дати відповідь на це питання можемо тільки після укладення геології передбачуваного місця забудови. згідно нашій технології застосовуються наступні види фундаментів: Стрічковий фундамент, весіі «ТІСЕ», геошурупи.

Які недоліки вашої технології?

Велика вага оштукатурених блоків з панелей, що передбачаєнаявність під’їзду вантажопідйомної техніки до передбачуваного місця забудови, і застосуванняцієї техніки.